HAKKIMIZDAAFKOM, tecrübeli ekibiyle dinamik bir organizasyondur. Geniş tedarik zinciri sayesinde afet durumlarında ihtiyaca yönelik çözüm üretme prensibiyle çalışır. Analiz ve danışmanlık hizmeti verir, afet bölgeleri için her konuda proje tedariğini sağlar ve uygular.

Afet halleri, acilen karşılanması gereken birçok temel ihtiyacı ve hızla çözülmesi gereken problemleri de beraberinde getirir. Afet sonrasının hem duygusal hem fiziksel açıdan ağır ve karmaşık ortamında, acil gereksinimlerin profesyonel bir şekilde karşılanması, afetzedelerin psikolojik dengelerini yenidenkazanmaları ve hayata tutunmaları açısından büyük önem taşır.

AFKOM, deneyimli ekibiyle barınma ve ısınma ihtiyacınıçözer, tıbbi birimler ve mobil sağlık üniteleri kurarak medikal hizmetlerin verilmesini organize eder. Salgın hastalıkve enfeksiyon riskine karşı tedbir alır. Mobil aşevi, mobil fırın ve mobil arıtma sistemleriyle, afetzedeleriçin gündelik hayatı yeniden canlandırır. Meydanagelebilecek kazalara karşı gerekli altyapıyı kurar. Jeneratör, solar ve rüzgar enerjisi sitemleri ve akü gibi donanımları temin eder. Afetten sonra hayatı yeniden yaşanılır kılar...

 

 

MİSYONUMUZ

Geniş tedarik zinciri ve projeleriyle insani yardım kuruluşlarına destek sağlamak.